DENGE TERAPİ  Antalya’nın nefis yerlerinden biri olan konyaaltı gürsu mahallesinde misafirlerimizi ağırlamaktayız.

15 Yıllık tecrübe, bilgi ve deneyime sahip olan Masöz Filiz ELÇİ önderliğinde ve denetiminde hizmet vermekteyiz. Tüm çalışmalarımız masaj eğitimi almış, sertifikalı ve alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.

Unutmayınız ki;

Negatif insana maruz kalmak, radyasyona maruz kalmak gibidir. Kısa süreli düşük dozlara dayanabilir, ancak sürelik maruz kalmak öldürür…

Masaj ile negatif duygulardan arınmanın yolu da  DENGE TERAPİ’den Geçer…

Masaj & Aroma Terapi

Bitkilerin özünden elde edilen aromatik yağlar ile ihtiyaca yönelik olarak alanında uzman eğitim almış kişiler tarafından klasik masaj, medikal masaj, lenf drenaj, taş masajı gibi masaj türleri ile günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Hamam

Türk hamamları sayesinde bağışıklık sisteminizi güçlendirip, vücudunuzdaki ölü derilerinden kurtulabilirsiniz. Bunun yanı sıra eklem ağrılarının giderilmesi, sinüs tıkanıklığı gibi şikayetlerinizden uzaklaşabilirsiniz.

Sauna

Aktif olarak sauna kullanımı sayesinde vücudunuzdaki toksinlerden arınabilir, fazla kilolarınızı atabilirsiniz. Özellikle kış aylarında sık sık karşılaşılan grip, nezle gibi hastalıklardan kolayca kurtulabilirsiniz.